Klomax business

Váš partner pro obchod a stavebnictvíKLOMAX Business je profesionální obchodní společnost, působící na trhu více než deset let. Centrála společnosti je v Hong Kongu, kde provozujeme kanceláře se stálými zaměstnanci.Majitele společnosti sídlí v Česku. Jsme tedy schopni maximálně využít znalosti místních poměrů a zvyklostí, a to jak v Číně, tak v ČR. Díky týmu zaměstnanců v obou zemích dokážeme zákazníkovi nabídnout unikátní podporu při zájmu obchodovat s dodavateli v Číně, ale celý svůj business řídit a provozovat v ČR. Naši partneři jsou v koordinaci s požadavky zákazníka připraveni zajistit různé služby, informace z tamního trhu, přehledy a doporučení a další související úkony, přesně dle předem specifikovaných potřeb našeho klienta.

Služby

Klomax je společnost, schopná flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Nemáme předem definované produkty, protože stejně jako je jiný každý zákazník, tak i jeho potřeby se vždy mírně liší. Náš tým profesionálů je nejprve připraven naslouchat, ptát se a až poté na základě zjištěných potřeb navrhnout možné alternativy řešení. Náš koncept vždy vychází z osobních jednání. A stále hovoříme o fázi, kdy zákazníkovi nic neúčtujeme!

Naším posláním je pomáhat zákazníkům být úspěšní. Spojit se s dodavateli je jedna z možných cest a naše služby jsou na této cestě průvodcem. Jsou účtovány až v okamžiku, kdy již máte reálný kontakt. Ale na dané téma hovoříme se zákazníkem vždy až při osobních jednáních

Průzkum trhu

Jednáme se zákazníky, kteří vědí přesně, co by rádi importovali, ale stejně tak se zákazníky, kteří mají jen matnou představu a požadují zjistit, jaké jsou dostupné varianty.

V prvním případě předáváme kompletní informace, popis a fotografie požadovaného zboží našim kolegům, kteří začnou aktivně vyhledávat výrobce produktů. Ve druhém případě se zaměříme na celé odvětví a pro zákazníka vytipujeme nejvhodnější a nejserióznější partnery pro spolupráci a zajistíme jejich nabídky.

Veškerá jednání a všechny podstatné informace oboustranně zprostředkováváme. Působnost na obou trzích současně je neocenitelnou výhodou.

Oslovení partnerů - dodavatelů

Dalším krokem, který v případě zájmu logicky následuje, je oslovení vytipovaných dodavatelů a získání cenových nabídek. Pro naše zákazníky předkládáme nabídky vždy z několika nezávislých zdrojů.

Nejsme nijak limitováni z hlediska odvětví. Naši lidé jsou schopni vám předložit nabídky od dodavatelů z oblasti strojírenství, oděvního průmyslu, stavebnictví, reklamních předmětů, auto-moto, gastro a mnoho dalších. Vše záleží pouze na vaší poptávce. Vzhledem k velikosti trhu se nám za dobu naší působnosti nikdy nestalo, že bychom museli zákazníka odmítnout slovy - „Litujeme, ale toto zboží se nevyrábí …" 

Pomoc při výběru

Ve většině případů jsou předložené nabídky natolik zajímavé, že naši zákazníci mají zájem o první dodávku. V této fázi celého obchodu začíná jít skutečně o peníze a proto znalosti místních podmínek, schopnosti dorozumět se a vyjednat vše potřebné, jsou rozhodující. Díky kontaktům dokážeme zajistit reference a důležité informace o jednotlivých uchazečích o spolupráci a předcházet tak možným problémům s neseriózními partnery. Neříkáme zákazníkovi s kým spolupracovat a s kým ne, pouze doporučujeme a upozorňujeme na základě zjištěných informací přímo z Číny

Logistika

KlOMAX přebírá veškeré aktivity spojené se zajištěním objednávky dle specifikací zákazníka.Díky dodávkám, které jsme za své působení zrealizovali, máme vytipované přepravní společnosti, včetně všech procesů souvisejících s kompletní logistikou obecně. Jsme připraveni vám zprostředkovat dopravu objednaného zboží a to z bodu A (výrobní podnik v Číně) až do bodu B (např. váš sklad v ČR). Samozřejmostí je také zajištění podkladů pro celní řízení. 

Záruky

Nejsme partner, který těží z jednorázových obchodů. Chceme, aby se naši zákazníci vraceli a spolupracovali s námi dlouhodobě. Jdeme raději cestou nízké provize a dlouhodobé spolupráce, než cestou jednorázového obchodu s vysokou marží i za cenu ztráty zákazníka.

Proto naše služby nekončí realizací obchodu, ale jsme připraveni řešit a účastnit se případných reklamací dodaného zboží. Vše na základě individuálních jednání.

 
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Klomax s.r.o. oficiální partner Czech Twinboard Teamu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one